טיפים לעיצוב מחדש של הסלון שלכם

אם אתם שוקלים פרויקט של שיפוץ או עיצוב מחדש בבית, אתם צריכים קודם להחליט האם לשפץ רק חדר אחד או יותר, ואם אחד – אז איזה חדר? אחת האפשרויות הפופולריות ביותר, שמשפיעות הכי הרבה על מראה הבית כולו, היא לתכנן שיפוץ בסלון שלכם.

הלוואות לכל מטרה ללקוחות כל הבנקים יכולות לעזור לכם לממן פרויקטים מהסוג הזה. אבל ראשית, מה בעצם אתם מתכוונים לעשות? יש לנו כמה רעיונות שיעזרו לכם לתכנן, לממן ולהוציא לפועל.

הוספת שטח

אחת הדרכים הדרמטיות ביותר לשפץ את הסלון שלכם היא להפיל קיר, וליצור את המרחב הגדול שתמיד חלמתם עליו. עם זאת, מדובר גם באחת הדרכים הכי יקרות ועתירות עבודה לשפץ את החדר. יש הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון, והחשוב ביותר הוא הבדיקה: האם הקיר שאתם רוצים להסיר או קיר תומך, או לא?. הסרת קיר תומך תדרוש הוספת קורת תמיכה, ובהתאם למורכבות, עשויה לדרוש עלויות נוספות.

החלפת או תיקון ריצוף

הרצפות שלכם חוטפות מכות, ועם הזמן מתחיל להופיע הבלאי של השימוש היומיומי. שיפוץ פרקטים או רצפות הוא פרויקט שיפוץ זול יחסית, אם שוכרים את הציוד ועושים את העבודה בעצמכם. אם הרצפה שלכם ישנה וניזוקה ללא תקנה, מומלץ להחליף את כולה. סגנונות הריצוף משתנים במידה ניכרת, לכן עשו כמיטב יכולתכם לבחור ריצוף המתאים לשאר חלקי הבית שלכם.

החלפת תאורה

למרות שזה לא שינוי דרמטי כמו הפלת קירות או החלפת רצפות, החלפת אורות הסלון שלכם יכולה לעשות הבדל גדול. אתם יכולים להשקיע בגופי תאורה מהודרים שיוסיפו קלאסה לחדר כולו. לא משנה איך תבחרו להאיר את החדר, שימו לב שאתם בוחרים בנורות חסכוניות באנרגיה, כדי להקל על הוצאות החשמל שלכם בהמשך.

שדרוג ריהוט

לפני שאתם שוקלים לשנות את המבנה של החדר, או גורמים מהותיים אחרים, תשקלו תחילה להחליף את הריהוט הישן שלכם, וכן אמצעי תפאורה כמו שטיחים ותמונות. אם אין שום דבר רע בפונקציונליות של הסלון הנוכחי שלכם, אתם יכולים פשוט להוסיף לו נגיעה קטנה של צבע או תבנית. אם תחליטו לשנות את הפונקציונליות והסגנון של החדר, תצטרכו לבחור רהיטים וקישוטים בהתאם.

החלפת חלונות

חלונות ישנים בולטים, ולא בצורה טובה. החלפות חלונות יכולה לשפר את המראה ולספק בידוד הרבה יותר יעיל לבית שלכם. חלונות חדשים יעזרו להוזיל את עלויות האנרגיה שלכם, והם גם מספקים החזר גדול על ההשקעה.

צביעה

אתם יכולים לצבוע את הקירות של הסלון, רק קיר אחד או רק חלקים מסוימים – כמו הפאנלים בחיבור עם הרצפה או התקרה. אפשר לבצע פרויקט כזה בעצמכם, אבל עדיף להפקיד את העבודה בידיהם של אנשי מקצוע.

אם אתם צריכים עזרה במימון עלויות העיצוב המחודש של הסלון, תבחנו הצעות שונות עבור הלוואות לכל מטרה ללקוחות כל הבנקים ותאתרו את ההלוואה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם.

"אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."

טיפים לעיצוב מחדש של הסלון שלכם
דילוג לתוכן