ריצוף איטלקי, ספרדי תורכי או סיני

לאף משפחה בישראל ובעולם כולו אין בכלל ספק כי החברות האיטלקיות והספרדיות המספקות ריצוף ואריחים לחיפוי קירות שולטות בשוק העולמי ביד רמה, ובמוצרים איכותיים מאין כמותם.

מי שבוחר לקנות ריצוף איטלקי/ספרדי ללא ספק לא מתפשר על איכות, אם כי לעיתים המוצר יקר משמעותית ועלינו לחפש אלטרנטיבה אחרת.

טכנולוגיית הייצור,הצבעים, הגדלים, הגלזורה והחידושים בתחום הריצוף משתנה בקצב מדהים והמבחר בתחום הוא בהחלט אין סופי.

הרבה משפחות מתלבטות האם להכניס הביתה ריצוף תורכי או סיני,האם הוא טוב/פחות טוב איכותי/עמיד?

הריצוף התורכי והסיני בא לתת תשובה למשפחות המחפשות מוצר זול יותר בהשוואה ליצרניות האיטלקיות/ספרדיות. מצב מחירים בקישור המצורף.

בריצוף סיני/תורכי ניתן למצוא העתקות של סדרות איטלקיות וספרדיות יוקרתיות במחירים השווים לכל כיס, ההבדלים הויזואלים במוצרים לא תמיד נראים לעין כשמדובר בהעתקת סדרה.

ברוב במקרים ובסופו של דבר תקציב המשפחה והמוצר שהכי קרוב לטעם שלנו הוא שיקבע האם הריצוף לבית יהיה תורכי, סיני,איטלקי או ספרדי.

בהחלט יכול לקרות מצב שבו הריצוף שאהבנו מיוצר בסין/תורכיה ולא באיטליה או בספרד ולהיפך.

אם החלטנו לקחת ריצוף מתוצרת תורכיה או סין חשוב לדעת שהמפעלים הגדולים במדינות אלו יעשו הכל על מנת שהמוצר יהיה איכותי, עמיד ,יראה טוב וישווק בכל מקום בעולם.

יבואנים ראשיים בישראל המספקים ריצוף, קרמיקה וכלים סניטרים לחנויות אחרות בארץ נוטות בדרך כלל לבחור מוצרים סינים ותורכיים רק מהמפעלים המובילים בתחומם במדינות אלו.

על כן יש לקחת בחשבון כי הריצוף בין אם הוא העתקה או סדרה מקומית נבחר בקפידה ועבר את כל הבדיקות של מכון התקנים הישראלי בטרם נכנס לארץ.

לפיכך..רגע לפני שבחרנו ריצוף ,ובמקרה שארץ הייצור שלו היא סין או מתורכיה יש לוודא שהוא מגיע ממפעל איכותי, מוביל בתחומו במדינה זו,שעובד ועומד בכל התקנים מחמירים (אירופאים, אמריקאים,ישראלים), לפני ששפטנו את המוצר

קיבלת הצעת מחיר בנושא ריצוף ? מעוניין שהרשת תבדוק אותה על מנת להוזיל עלויות? השאר פרטים בכרטיסית צור קשר ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם .

עולם הריצוף
דילוג לתוכן